The Ministry of Ungentlemanly Warfare’nin Çekimlerine Türkiye’de Başlanacak

‘Lock, Stock and Two Smoking Barrels’, ‘Snatch’ ve The Man from U.N.C.L.E. filmlerinin yönetmeni Guy Ritchie son projelerinden biri olan Operation Fortune: Ruse de guerre Filmini Antalya’da çekmişti. Damien Lewis’in kitabından uyarlanacak olan yeni filmi “The Ministry of Ungentlemanly Warfare”in çekimlerine de ocak ayında Türkiye’de başlanması bekleniyor. Film Ritchie’nin ilk savaş filmi olacak.

İkinci Dünya Savaşı döneminde geçecek olan aksiyon filmi Winston Churchill ve James Bond kitaplarının yazar Ian Fleming tarafından Nazilere karşı savaşmaları için oluşturulan ‘centilmence’ çalışmayan gizli bir mücadele timi üzerine kurulu olacak.

Filmin başrolleri daha önce The Man from U.N.C.L.E filminde yönetmenin beraber çalıştığı Süperman Henry Cavill ve Baby Driver filminin yıldızı Eiza González’e emanet. Meksikalı oyuncu Eiza González son zamanlarda Netflix orijinal projesi olan bilim kurgu film The Three-Body Problem dizisi üzerine çalışırken, Henry Cavill da bir diğer Netflix projesi olan The Witcher dizisinden ayrıldığı haberleri ile gündemde.

İlgili admin

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sinemada Bomba Teorisi

Merhaba değerli okuyucular! Bugün sizlere sinema dünyasının heyecan verici bir konusunu sunacağız: Bomba Teorisi. Sinema …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir